Projekty financované EÚ

Stretnutie bývalých pracovníkov cementárne 2019

 

Tradične na začiatku adventného obdobia pozýva vedenie Cementárne Ladce svojich bývalých spolupracovníkov na stretnutie s kultúrnym programom. To tohtoročné sa konalo dňa 2. decembra 2019 a ako býva zvykom, aj tento rok na bývalých pracovníkov čakal mikulášsky darček. Program moderovala Veronika Paulovičová, dcéra známeho herca Ľuba Pauloviča.

 

 

Za vedenie spoločnosti sa svojim bývalým kolegom prihovoril generálny riaditeľ Považskej cementárne, a. s. Ladce, Ing. Anton Barcík. Iste všetkým prítomným dobre padli informácie o pomerne veľkých investíciách smerovaných do ekológie, zvýšenia výkonnosti i hospodárnosti spoločnosti. Zaujala ich hlavne skutočnosť, že v objemových ukazovateľoch výroba a predaj cementu našej spoločnosti za rok 2019 prekročí hranicu 1 milión ton.

 

 

Publikum pozdravil a duchovnými slovami pohladil duše prítomných pán farár Mons. Jozef Petráš.

 

 

V kultúrnom programe vystúpila známa speváčka Marcela Molnárová. Zaujala svojimi piesňami a známymi skladbami priblížila atmosféru blížiacich sa Vianoc. Stretnutie končilo tradičnou vianočnou piesňou Tichá noc a túžbou spoločne sa stretnúť aj o rok.

 

 

Text: Ing. Anton Barcík, generálny riaditeľ PCLA

Foto: Ján Čechovský, PCLA