O láske sa viac hovorí, ako sa jej dáva.

Detská burza MC MIMČO jeseň 2019

 

Materské centrum Mimčo v spolupráci s obcou Ladce pripravilo pre vás ďalšiu burzu detského oblečenia.

 

Veríme, že burza pomôže všetkým dobre predať aj nakúpiť, a že ako predávajúci tak i kupujúci budú spokojní. Ak pôjdete nakupovať s deťmi, budeme mať k dispozícií aj detský kútik – upozorňujeme však, že bude nestrážený, ale zároveň veríme, že všetkých nakupujúcich rodičov poteší.

 

Pravidlá predaja:

 

Poplatky za predaj nevyberáme. Počet vecí na jeden pridelený registračný kód je 60 kusov. Registračný kód dostanete na základe odoslania emailu na adresu adel.barosova@gmail.com. Zároveň vám zašleme aj zoznam, na ktorý je potrebné spísať predávané veci.

 

Preberanie tovaru, vecí, doplnkov a hračiek bude 3. 10. 2019 od 13:00 hod. v KD Ladce. Preberanie skončí o 16:00 hod. Predaj bude v čase uverejnenom na plagáte. Vrátenie nepredaných vecí a zarobené peniažky budeme vydávať v nedeľu, v čase od 9:00 do 11:00.

 

Môžete priniesť aj veci na darovanie. Vhodné veci na darovanie: detské hračky, knihy, oblečenie, doplnky. Samozrejme, čisté a ďalej použiteľné. Veci, ktoré v darovaní ostanú pôjdu na charitu, alebo do detského domova.

 

Ak predajcovia nemajú možnosť vytlačiť si doma zoznam potrebný na spísanie predávaných vecí, treba nám to vopred ohlásiť a my ich ochotne zoznam vytlačíme v našom MC MIMČO.

 

Ďakujeme vopred a na všetkých sa tešíme!