Projekty financované EÚ

Detská burza MC MIMČO jeseň 2019

 

V mesiaci október sa konala detská jesenno-zimná burza, na ktorej sa tovar nielen predával, ale i daroval. Na predaj bolo oblečenie, topánky, kočíky, autosedačky a rôzne detské doplnky či hračky. Rodičia si naozaj mohli vybrať z množstva kvalitných a zväčša lacných vecí. Burza bola výnimočná aj tým, že počas jej konania sa mohli deti nakupujúcich rodičov zabaviť v detskom kútiku, ktorý sme pre ne prichystali. Rodičia, ale aj ostatní občania, mohli doniesť aj veci na darovanie. Tešíme sa, že výzva sa ujala a darované veci a oblečenie pomôžu ľuďom v núdzi.

 

 

Chceme odkázať veľké ďakujeme všetkým zainteresovaným - obci Ladce za priestory a ich úpravu, dobrovoľníkom za pomoc s predajom, rozmiestnením tovaru, roztriedením a počítaním. Rodinám dobrovoľníkov a tiež našim rodinám za pochopenie a čas, ktorý nám dopriali počas organizovania burzy. Ďakujeme všetkým za pomoc s reklamou, s plagátmi, s vyhlasovaním i s posunutím informácií, a ďakujeme aj tým, ktorí nám zabezpečili výmenu peňazí, drobných i bankoviek.

 

 

Vážime si všetkých predávajúcich a kupujúcich, ďakujeme im za účasť a odkazujeme im, že odhodlane a s nadšením budeme organizovať burzu aj na jar 2020.

 

 

Na záver by som ako štatutár Materského centra MIMČO v Ladcoch rada dodala, že som naozaj šťastná, že existuje tak veľa ľudí ochotných pomôcť a spraviť dobrú vec. Všetkým ešte raz, srdečná vďaka.

 

 

Text: Mgr. Adela Guzoň

Foto: Mgr. Adela Guzoň