Skúsme byť lepší zajtra ako sme boli dnes.

Jesenná burza oblečenia a zbierka bielizne pre nemocnice 2020

 

Počas jesenno-zimnej detskej burzy sa bude konať:
- predaj jesenného oblečenia a topánok,
- predaj zimného oblečenia a topánok,
- predaj hračiek, kočíkov, lyží, detských sedačiek a doplnkov,
- možnosť darovania detského oblečenia,
- možnosť darovania postelnej bielizne a uterákov pre nemocnice.
 

 

Všetci, ktorí sa chcú jesenno-zimnej burzy zúčastniť, nech sa prihlásia prostredníctvom e-mailu adel.barosova@gmail.com. Ak chcete len darovať, prihlasovanie nie je nutné, stačí veci zabaliť a doniesť.

 

 

 

Pravidlá pre predaj:

Pravidlá vám budú zaslané na email hneď po tom, čo sa prihlásite na adel.barosova@gmail.com. Dostanete registračný kód, bez ktorého nie je možné na burze predávať. Jeden kód je na 60 ks oblečenia, v prípade potreby môžete dostať ďalší kód (opäť na základe emailu). Veci sa preberajú len so zoznamom vecí, na ktorom je vaše meno, kontakt a podpis. Každá vec (oblečenie, topánky, kočík, sedačka) musí mať dva štítky, na ktorých je registračné číslo predávajúceho, poradové číslo predávanej veci a cena predávanej veci. 

 

 

 

Pravidlá pre darovanie pre nemocnice:

Doniesť môžete pánske pyžamá, dámske pyžamá, nočné košele, pyžamá pre deti (prípadne
oblečenie vhodné a použiteľné ako pyžamko - bez obmedzenia veku a čísla), postelné obliečky na vankúše a na periny (nemusí to byť súprava), detské obliečky, plachy na posteľ (gumičkové, klasické, detské), uteráky, osušky (rôzne veľkosti), župany (pánske, dámske, detské). Veci nemusia byť nové, ale mali by byť ešte súce na ďalšie použitie (t.j. nie špinavé, fľakaté, dieravé).