Projekty financované EÚ

Hasičská sobota v Ladcoch, 12. 8. 2017

 

Hasičská súťaž o Putovný pohár Považskej cementárne Ladce, a.s. 2017 a Detská hasičská súťaž Ladce 2017

 

 

Sobota 12. 8. sa niesla v znamení hasičského športu aj v Ladcoch. Práve Ladce sa stali hostiteľom hasičov a priaznivcov hasičského športu. Na ihrisku TJ Tatran sa konal 8. ročník Detskej hasičskej súťaže (ten bol zároveň aj 5. kolom PIDHL) a tiež 8. ročník hasičskej súťaže o “Putovný pohár Považskej cementárne a.s. Ladce“.

 

 

Od 9.00 hod. si na ihrisku zmeralo sily až 27 detských hasičských kolektívov a s menším oneskorením od 12.30 hod. si svoj útok odbehlo 35 hasičských družstiev, ktoré súťažili v štyroch kategóriách - muži, ženy, dorastenci a dorastenky. Výhercami súťaží sa stali domáce dievčatá, chlapci Lednické Rovne, dorastenky Streženice, dorastenci Horný Lieskov, muži Brumov B a v ženskej kategórii ostal putovný pohár doma – čomu sa veľmi tešíme! Okrem pohárov a umiestnenia máme radosť aj z toho, že sa celá súťaž zaobišla bez väčších problémov či zranení a veríme, že ďalší rok sa nás na ihrisku stretne dvakrát toľko.

 

 

Za veľký úspech pokladáme aj fakt, že sme mali zastúpenie v každej kategórii hasičských súťaží. Gratulujeme dievčatám, ktoré konečne prelomili smolu a zvíťazili na detskej súťaži a taktiež uchmatli aj 2. miesto v kategórii dorastenky.

 

 

Veľké „ďakujeme!“ patrí sponzorom, Milankovi Hlinkovi za hudbu a komentovanie počas oboch súťaží, každému členovi DHZ Ladce a tiež statným priateľom, priateľkám, rodine a známym, ktorí - ako sa hovorí - priložili ruku k dielu pri usporadúvaní našej hasičskej soboty.

 

 

Ďalšie fotky nájdete na:

 

 

Zdroj info: Facebook DHZ Ladce

Foto: Zuzana Čuríková, Terézia Čuríková, Facebook DHZ