Projekty financované EÚ

Ladecká kvapka krvi 2022

 

Opäť nastal ten deň, kedy sme sa v Ladcoch stretli s úmyslom pomôcť iným. Život je mnohokrát nevyspytateľný a sú chvíle, kedy práve vaša krv môže rozhodnúť o živote či zdraví iného človeka. Preto sa chcem veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí sa zišli v Ladcoch a darovali cennú tekutinu, akou krv bezpochyby je.

 

 

Moje poďakovanie patrí aj zamestnancom OÚ za skvelú spoluprácu, pánovi starostovi za príspevok na občerstvenie, pani Petronele Jesenskej za vynikajúci zákusok, mobilnému výjazdu NTS SR Trenčín za príjemný a profesionálny prístup, ZŠ Ladce za poskytnutie náhradného priestoru a všetkým, ktorí sa akoukoľvek formou podieľali na úspešnom priebehu Ladeckej kvapky krvi.

 

 

Keďže tentokrát sa nám podarilo zorganizovať aj tombolu, ďakujem všetkým sponzorom, ktorí sa pripojili a obdarovali darcov krvi darčekmi. Poďakovanie patrí: lekáreň LADE VITA (Ladce), potraviny AMV (Ladce), relaxačné a masážne štúdio Maya (Púchov), Lángoše u Borka (Ladce), Roman Vrábel (Ladce). Výhercovia boli telefonicky o výhre informovaní, všetkým vyžrebovaným srdečne gratulujeme!

 

 

Darcovia krvi opäť ukázali, že zdravie iných im nie je ľahostajné a svojou krvou pomohli urobiť svet o niečo krajším miestom. Všetkým prajem veľa zdravia, aby sme sa o pár mesiacov mohli pri takejto jedinečnej akcii opäť stretnúť. Ešte raz veľká vďaka všetkým!

 

 

 

Text: Eva Jesenská

Foto: Eva Jesenská, Ing. Katarína Kalusová