Projekty financované EÚ

CyklokrOSA Ladce OSA CHALLENGE 10.ročník 2023

V sobotu 29.4.2023 patril areál TJ Tatran Ladce Cyklokrosu. Obec Ladce v spolupráci so športovou akadémiou OSA Sport z Dubnice nad Váhom zorganizovali detské preteky v Cyklokrose. Preteky s názvom Cyklokrosa odštartovali 10.ročník obľúbeného seriálu detských športových podujatí OSA CHALLENGE 2023.

 

Súťažilo sa v 5 kategóriách od nemenších, na odrážadlách až po deti do 12 rokov na horských bicykloch. Celkovo sa na pretekoch zúčastnilo 129 detí. Medailu za účasť si v cieli prevzali deti na odrážadlách. Na stupne víťazov sa postavili v kategórii OSA 1 až OSA 4 aj deti z Ladiec, ktorým srdečne gratulujeme. Výsledky si môžete pozrieť tu:  výsledková listina.

 

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať OSA SPORT zato, že nám prejavili dôveru a rozhodli sa toto podujatie aj v budúcnosti pravidelne organizovať u nás v Ladcoch. Ďakujeme za ich profesionálny a zároveň priateľský prístup a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu. Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, hasičom a členom kultúrnej komisie, ktorí sú vždy ochotní pomôcť, či už pri organizovaní alebo pri príprave chutného občerstvenia. Ďakujeme super animátorom z CK Vida , ktorí zabávali deti počas tohto dňa. Ďakujeme aj všetkým 129 deťom, ktorí sa rozhodli zúčastniť tohto skvelého podujatia a išli si vyskúšať ich zdatnosť na bicykloch a odrážadlách. A nakoniec ďakujeme všetkým, ktorí prišli deti podporiť, či už potleskom alebo povzbudzovaním.

 

Tešíme sa na Vás opäť o rok !

 

Text:  Ing. Katarína Kalusová

Foto: Ing. Katarína Kalusová, OSA sport