Projekty financované EÚ

Čarovné poobedie s kúzelníkom v Ladcoch 2022

Dňa 12.08.2022 o 16.00 hod. zavítal do našej obce kúzelník Michal Buchta. Tento pán kúzelník  už našu obec poznal, no nepoznal terajších divákov. Nasmiali sme sa do sýtosti.

 

Materské centrum MIMČO v spolupráci s obcou Ladce vďaka jednému poobediu rozžiarilo viac než 50 detských tváričiek a veru, ani nám dospelým úsmev na tvárach, či slzy v očiach nechýbali.

 

Po predstavení kúzelníka sa mohli ešte deti so svojimi rodičmi v priestoroch MŠ Ladce hrať na ihrisku, či zavítať do našich priestorov.

 

Vystúpenie kúzelníka bolo prístupné pre verejnosť bez poplatkov a to aj vďaka Vám, ktorí nám pomáhate 2% a 3% z dane, vďaka obci Ladce a aj vďaka MŠ Ladce, nakoľko sa vystúpenie uskutočnilo v priestoroch telocvične MŠ Ladce.

 

Ďakujeme všetkým, ktorí priložili ruku k dielu a pomohli nám, či už s upratovaním, chystaním, alebo nám pomohli a pomáhajú ako morálna opora.

 

Zároveň Vás pozývame na športové otvorenie školského roka 2022/2023, ktoré sa uskutoční dňa 05.09.2022 o 16.00 hod. v priestoroch MC MIMČO. Mimčácke trio (Adelka, Barborka a Mirka)  si pre Vás pripravili mnoho súťaží a vďaka sponzorom Vás aj štedro odmeníme. Sme tu pre Vás a veríme , že opäť zažijeme veľa zábavy.

 

Text: Mgr. Adela Guzoň

Foto: Mgr. Adela Guzoň