Projekty financované EÚ

Pomôžete nám dopĺňať informácie o dianí v našej obci? Ďakujeme, ak áno!

 

Reprezentujete Ladce? Máte doma zaujímavú fotku z akcie, ktorá by mala byť aj na webe? Pomôžte nám vytvárať fotogalériu, ktorá tu bude nielen pre nás, ale aj pre ďalšie generácie!

 

 

 

Na obecnej stránke Ladiec a Facebooku sa snažíme vždy priniesť zopár slov a fotiek z akcií, ktoré sa v našej obci konali. Pokiaľ ich však neorganizuje priamo obec, nie vždy sa o nich aj dozvieme a preto potrebujeme VÁS – ľudí, ktorí akciu navštívili, občanov, ktorí akciu organizovali, rodičov detí, ktoré Ladce reprezentujú po celom Slovensku.

 

 

 

 

 

 

Napíšte zopár slov o kultúrnom podujatí, ktoré ste na webe www.ladce.sk nenašli a pripojte k nim fotografie či video. Nezabúdajte napísať aj meno autora článku, fotiek či videa. Všetky informácie môžete posielať buď cez správy na Facebooku (Obec Ladce) alebo na admin@ladce.sk. Ak sa vám zdá, že v už uverejnenej fotogalérii chýba práve vaša fotka, pošlite nám ju tiež!

 

 

 

Dôležité!

  • Admin stránky a profilu na Facebooku si vyhradzuje právo uverejniť len také príspevky, ktoré majú istú „kultúrnu a spoločenskú“ hodnotu (týkajú sa obce, diania v nej, reprezentujú obec a aj po rokoch budú v archíve tvoriť zaujímavú časť). Zaslanie príspevku teda neznamená aj jeho automatické zverejnenie.
  • Príspevky bez autora nemôžu byť uverejnené, je potrebné písať autorov textov, fotiek aj videí.
  • Videá budú nahrané na obecný YouTube profil kvôli ďalšiemu zdieľaniu na webovej stránke (v prípade, že nám pošlete len video, a nie link priamo na YouTube).
  • Admin stránky a profilu na Facebooku si vyhradzuje právo redakčne upraviť články tak, aby spĺňali určitý štandard, a to nielen informačný, ale aj gramatický. O úprave bude vždy informovať vopred.
  • V prípade zasielania fotografií vás prosíme, aby ste zvážili a vybrali LEN tie najlepšie zábery mapujúce danú udalosť. Urýchlite tým prácu admina, ktorý musí fotky triediť, zmenšovať, nahadzovať či posúdiť ich kvalitu.
  • V prípade videí je tiež potrebné zvážiť, či dané video zachytáva podstatu udalosti a bude mať pre občanov - divákov, význam. Ak máte svoj osobný profil na YouTube, neváhajte video nahrať práve tam, a my ho zaradíme do profilu Ladiec na YouTube zdieľaním.

 

 

Tešíme sa na spoluprácu a veríme, že sa na web a Facebook dostanú aj tie udalosti, o ktorých vie len malá skupinka ľudí. Ďakujeme!

 

 

 

 

Pozvánky na udalosti a podujatia