Projekty financované EÚ

Jarno - letná detská burza a zbierka posteľnej bielizne a oblečenia MC MIMČO 2024

Aj tento  rok organizuje  Materské centrum MIMČO v spolupráci s obcou Ladce jarnú i jesennú burzu  detského oblečenia a doplnkov.  

 

Jarno - letná burza  je úspešne za nami. Počas tejto burzy sme organizovali aj dve zbierky, ktoré tiež dopadli výborne. Nemocnica v Považskej Bystrici i Detský domov Bytča  veľmi pekne ďakujú všetkým, ktorí  ku zbierkam prispeli. Vyzbieralo sa veľa veci, ktoré  ďalej  poslúžia tam, kde je to potrebné.  

 

Materské centrum MIMČO  tiež ďakuje a to všetkým, ktorí  pomohli. Tešíme  sa, že je naďalej  za nami veľa srdiečkových ľudí, ktorí prídu a pomôžu, tých, ktorí vedia, čo takáto burza a zbierka  obnášajú a koľko času im treba venovať. Samozrejme ďakujeme všetkým  predávajúcim a kupujúcim za dôveru, našim rodinám a priateľom MC MIMČO  za trpezlivosť,  ďakujeme všetkým  zúčastneným, všetkým  dobrovoľníčkam, vedúcim pracovníčkam AMV Ladce a v neposlednom  rade  pracovníkom a pracovníčkam z obecného úradu.

 

Všetkým  s láskou  ĎAKUJEME.

 

Napriek  tomu,  že sa musíme odsťahovať z našich doterajších priestorov v Ladcoch, veríme,  že sa nám bude naďalej  dariť veciam dávať  druhú šancu prostredníctvom  detskej burzy  a zároveň  veríme,  že budeme môcť naďalej  pomáhať tam, kde našu pomoc ocenia, prostredníctvom  zbierok pre nemocnice i detské domovy.

 

Text: Mgr. Adela Guzoň

Foto: Mgr. Adela Guzoň