Projekty financované EÚ

Október mesiac úcty k starším - divadelné predstavenie Poplach v hoteli Westminster

 

Mesiac október je charakterizovaný ako mesiac úcty k starším a pri tejto príležitosti sme sa aj my rozhodli uctiť si v obci našich seniorov. Nedeľa 22.10.2023 teda patrila v Ladcoch najmä im.

 

Na začiatku podujatia sa krátkym príhovorom všetkým prihovoril p. starosta Dominik Koštialik, kde následne javisko odovzdal hercom z divadla, ktorí k nám zavítali už druhý a dúfame, že nie poslednýkrát. Toto divadelné predstavenie bolo určené pre všetkých občanov a naozaj bolo plné vtipov a humoru a nebol tam určite ani jeden divák, ktorý by sa úprimne a s chuťou nebavil.

 

A preto by sme sa aj touto cestou chceli poďakovať Divadlu Artynas za ich skvelý umelecký zážitok a budeme sa tešiť na ďalšie predstavenia!

 

Po predstavení bolo pre všetkých seniorov pripravené malé občerstvenie, kde sa spoločne mohli porozprávať a samozrejme dostali malý darček v podobe stolového kalendára našej obce, kde si môžu pozrieť nielen krásne fotky, ale sú v ňom zaznačené termíny akcií, ktoré sa budú konať v našej obci v roku 2024.

 

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli podporiť kultúrny život v Ladcoch!

 

Text: Ing. Katarína Kalusová

Foto: Ing. Katarína Kalusová