Projekty financované EÚ

Jarno - letná detská burza a zbierka posteľnej bielizne MC Mimčo 2023

Materské centrum MIMČO  v spolupráci s obcou Ladce  aj tento  rok reagovalo na podnet verejnosti a vytvorilo pre občanov  Ladiec a okolia detskú burzu  jarného a letného  oblečenia  a obuvi kde sa predávali aj hračky,  množstvo  detských kníh,  školské aktovky,  korčule, bicykle a podobne.

 

Aj tento  rok si prišli na svoje všetky  vekové kategórie,  nakoľko oblečenie bolo od veľkosti  novorodencov až po 170. Predávalo sa opäť  jeden celý deň a účasť  kupujúcich bola naozaj veľká.  Veríme, že sme všetkým  vyhoveli. 

 

Počas detskej burzy sme sa opäť  venovali zbierke do NsP  Považská Bystrica, kde sa chceme všetkým  zúčastneným veľmi pekne poďakovať  a poprosiť ich o odkladanie nadbytočnej posteľnej  bielizne,  uterákov,  osušiek,  plienok pre dospelých i deti, novorodenecké oblečenie, župany,  prikrývky, paplóny  a vankúše  s umelým vlaknom. Ďalšia zbierka  pre nemocnicu  bude začiatkom októbra  a keďže si našu pomoc veľmi  cenia, dokonca  na ňu čakajú, môžte  si byť istí,  že všetky veci nájdu svoje využitie. 

 

Ďakujeme veľmi pekne všetkým  predávajúcim, všetkým  kupujúcim, našim rodinám, našim priateľom, známym, priateľom MC MIMČO, obci Ladce a pracovníkom obce Ladce. 

 

Text: Mgr. Adela Guzoň 

Foto: Mgr. Adela Guzoň