Projekty financované EÚ

DHZ Ladce v Zbore, v Podhorí a v Tŕstí 2017

 

Hasičská sobota 26. 8. začala ôsmym kolom PIDHL v Zbore. Jahôdky si svoj útok zabehli za krásnych 13,15 sekúnd a bolo z toho 1. miesto. V lige si vybojovali 10 bodový náskok, čo ale ešte nič neznamená, pretože o celkovom víťazovi sa rozhodne až na poslednom kole v Dohňanoch, 24. 9. o 11.00 - tak neváhajte a príďte ich podporiť!

 

 

Následne sa DHZ presunul do Podhoria, na 12. ligové kolo SMHL. Najskôr sa na štart postavili ženy, ktoré kvôli menšiemu pochybeniu na saní svoj útok dokončili s časom 24,23 s. Ďalej sa na štart postavili Jahôdky ako dorastenky s posilou na rozdeľovači a to s trénerkou. Výsledný čas bol 22,62 s a v zmiešanej konkurencii chlapcov aj dievčat nakoniec obsadili krásne 3. miesto. Útok si zabehli aj ženy, ale nedokončili ho. Nevadí, podstatné je, že všetko bolo bez zranení a s úsmevom.

 

 

A nedeľa? Tá bola tiež hasičská. Na SMHL v Tŕstí (13. kolo) bežali však už len ženy. Zabehli s časom 17,40 s a i keď bol ich útok krásny, v silnej konkurencii bol odmenený (až) štvrtým miestom.

 

 

Zdroj info: Facebook DHZ Ladce

Foto: Zuzana Čuríková