Projekty financované EÚ

Vianočná burza v ZŠ Ladce 2018

 

Pred Vianocami sa zvyknú ľudia stretávať viac ako inokedy počas roka, bilancujú svoje radosti i starosti pri lahodnom espresse či chutnom čokoládovom nápoji. Inak tomu nebolo ani v našej základnej škole, ktorá sa práve v piatok 14. decembra 2018 stala miestom pre stretnutie našich žiakov, rodičov, učiteľov a všetkých milých priateľov našej školy na akcii nazvanej Vianočná burza.

 

 

Do príprav na predaj vianočných výrobkov sa naši žiaci spolu s ich rodičmi i učiteľmi nadšene zapojili od začiatku decembra. A je potrebné vyzdvihnúť, že ich snaha naozaj nevyšla nazmar! Od pätnástej do sedemnástej hodiny sa priestory školy zaplnili usmiatymi rodičmi, starými rodičmi a ostatnými občanmi Ladiec, ktorí sa za zvukov vianočnej hudby a za žiary vianočného stromčeka vydali nakupovať vianočný tovar. A veruže načreli do svojich peňaženiek a potešili dušičky svojich detí, ktoré s rozžiarenými očkami zapĺňali pripravené pokladničky svojich triednych fondov. Už sa z nich tešia a plánujú, ako peniažky správne využijú pre svoj rozvoj i zábavu.

 

 

Pani riaditeľka spolu so svojím učiteľským tímom ďakuje všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom, pomocou, či osobnou účasťou prispeli k tomuto vydarenému podvečeru a aspoň na chvíľu nám umožnili zabudnúť na strasti a stresy všedných dní. Ďakujeme :)

 

 

Text: Mgr. Jana Sitárová

Foto: Ing. Martina Kozlíková

 

Súbory na stiahnutie