Projekty financované EÚ

Stavbársky deň 2019

 

Tradičný Deň Stavbárov nechýbal ani tento rok. Konal sa 28. 6. na futbalovom ihrisku v Ladcoch. Napriek horúčavám, ktoré v tomto období už boli v plnom prúde, sme vystihli príjemných 24 stupňov. Stavbársky deň organizovali Integrovaný odborový zväz, základná organizácia pri PCLa Ladce, PCLa Ladce a obec.

 

 

Vynovený a upravený areál futbalového ihriska, nové WC, bufet, altánky aj skákací hrad pre deti ovplyvnili účasť divákov na tejto akcii. Bola výrazne vyššia ako po minulé roky, čo nás veľmi teší a zaväzuje k tomu, aby sme v organizovaní pokračovali. Vďaka Martinovi Adamcovi bol v ponuke chutný guláš aj vychladené pivko.

 

 

Futbalové zápasy boli odohrané čestne. Nestal sa žiadny úraz, všetci hrali pre radosť. Výsledky finálových zápasov:

 

 

  • Výroba – Údržba: 2:2, po pokutových kopoch 4:3
  • TJ Tatran – VION muži A: 1:5.
  • TJ Tatran Starí páni – VION: 1:3

 

 

Poďakovanie patrí nielen všetkým zúčastneným, ale i organizátorom - odborovému zväzu, novému predsedovi p. Dušanovi Ovečkovi, vedeniu PCLA, starostovi obce Ladce, klubu VION Zlaté Moravce, majiteľovi klubu p. Ondrejkovi, ktorý na podujatie prišiel osobne, Tatranu Ladce a tiež ľuďom, ktorí sa starajú o areál a kvalitne nám pripravili trávnik.

 

 

Na budúci ročník Stavbárskeho dňa ste pozvaní už teraz, a pozvanie neplatí len pre zamestnancov PCLa, ale aj pre ich rodinných príslušníkov a širokú verejnosť.

 

 

Text: Ing. Jozef Mikušinec

Foto: Mgr. Miroslav Lipták