Ako ty ľúbiš tak budeš aj ty ľúbený. Ako ty ničíš, tak budeš aj ty zničený.

Stavbársky deň 2019

 

Tradičný Deň Stavbárov nechýbal ani tento rok. Konal sa 28. 6. na futbalovom ihrisku v Ladcoch. Napriek horúčavám, ktoré v tomto období už boli v plnom prúde, sme vystihli príjemných 24 stupňov. Stavbársky deň organizovali Integrovaný odborový zväz, základná organizácia pri PCLa Ladce, PCLa Ladce a obec.

 

 

Vynovený a upravený areál futbalového ihriska, nové WC, bufet, altánky aj skákací hrad pre deti ovplyvnili účasť divákov na tejto akcii. Bola výrazne vyššia ako po minulé roky, čo nás veľmi teší a zaväzuje k tomu, aby sme v organizovaní pokračovali. Vďaka Martinovi Adamcovi bol v ponuke chutný guláš aj vychladené pivko.

 

 

Futbalové zápasy boli odohrané čestne. Nestal sa žiadny úraz, všetci hrali pre radosť. Výsledky finálových zápasov:

 

 

  • Výroba – Údržba: 2:2, po pokutových kopoch 4:3
  • TJ Tatran – VION muži A: 1:5.
  • TJ Tatran Starí páni – VION: 1:3

 

 

Poďakovanie patrí nielen všetkým zúčastneným, ale i organizátorom - odborovému zväzu, novému predsedovi p. Dušanovi Ovečkovi, vedeniu PCLA, starostovi obce Ladce, klubu VION Zlaté Moravce, majiteľovi klubu p. Ondrejkovi, ktorý na podujatie prišiel osobne, Tatranu Ladce a tiež ľuďom, ktorí sa starajú o areál a kvalitne nám pripravili trávnik.

 

 

Na budúci ročník Stavbárskeho dňa ste pozvaní už teraz, a pozvanie neplatí len pre zamestnancov PCLa, ale aj pre ich rodinných príslušníkov a širokú verejnosť.

 

 

Text: Ing. Jozef Mikušinec

Foto: Mgr. Miroslav Lipták