Projekty financované EÚ

DHZ Ladce a predposledný augustový víkend 2017

 

Predposledný augustový víkend je za nami a preto je dobré zhrnúť si, čo všetko sa udialo. Začneme našimi najmenšími – Jahôdkami. V sobotu (19. 8.) ich čakali dve kolá v Púchovsko-ilavskej detskej hasičskej lige. V Dolnej Breznici s časom 13,37 s zobrali plný počet bodov (a 1. miesto!) a pokračovali v Dulove, kde sa s časom 14,72 s obsadili znova prvé miesto – vďaka týmto výsledkom sa posunuli aj na prvé miesto v ligovej tabuľke. Paráda!

 

 

V nedeľu súťažili naše dorastenky. Najskôr to bola súťaž v Hornom Lieskove, kde s časom 21,37 s obsadili druhé miesto a hneď na to v Kvášove s časom 18,32 s - taktiež druhé miesto. A vec, ktorú treba určite spomenúť .... v Hornom Lieskove si Vaneska na ľavom prúde zobrala sošku za najlepšiu prúdarku v kategórii dorastenky a to s časom 16,81 s.

 

 

Ženy začínali už v piatok na nočnej súťaži v Karolínke na náročnej trati pod svetlami zjazdovkových reflektorov. V moravskej konkurencii sa s časom 18,83 s umiestnili na 1. mieste. V sobotu sa konečne skončila prestávka Slovensko-Moravskej hasičskej ligy a to súťažou v Podlužanoch. Tam si svoj útok zabehli s časom 17,20 s, čo im ale stačilo len na 4. miesto. Víkend bol teda náročný, ale aj úspešný, a my sa tešíme na ďalšie výsledky a ocenenia.

 

 

Zdroj info: Facebook DHZ Ladce

Foto: Zuzana Čuríková