Projekty financované EÚ

Starostovská kapustnica 2023

Stalo sa tradíciou, že starosta obce pozýva občanov Ladiec v tomto predvianočnom období na stretnutie pri pohári vareného vína a dobrého jedla. Koncom roka sa už po niekoľkýkrát stretávame na príjemnom podujatí, ktoré si za posledné dva roky osvojilo názov starostovská kapustnica. Hostiteľom na tomto podujatí je starosta obce.

 

Starostovská kapustnica patrí medzi obľúbené akcie v Ladcoch so slušnou účasťou. Na toto neformálne stretnutie chodí veľa občanov a som rád, že aj tento rok sme sa mohli spolu stretnúť a porozprávať o rôznych témach. Pre všetkých bola pripravená výborná kapustnica, ktorú tradične pripravujú moji priatelia na čele so šéfkuchárom Martinom Adamcom. V priebehu podujatia sme podávali varené vínko a teplý čaj. Podvečer nám koledami spíjemnili Mužáci Moravia, ktorí zároveň predstavili svoje nové Vianočné CD.

 

Ďakujem všetkým mojim priateľom, ktorí mi pomohli a podporili organizáciu tejto akcie, či už to bolo po finančnej alebo materiálnej stránke. Ďakujem tiež všetkým občanom, ktorí si v tomtom uponáhľanom predvianočnom čase našli voľnú chviľku a prišli sa porozprávať a zabaviť spolu somnou na Starostovskej kapustnici 2023.

 

Teším sa na Vás aj v roku 2024!

 

Text: Dominik Koštialik

Foto: Vladimír Zápalka