Ak chceš vedieť moje zajtra, nepýtaj sa ma na to dnes.

Lukostrelecký klub ELÁN už aj v obci Ladce

 

Lukostrelecký klub ELÁN je občianske združenie, ktoré vzniklo v roku 2007 na Čiernej Vode a momentálne funguje v obci Bernolákovo a Viničné a odvtedy združuje členov a záujemcov o lukostrelecký a kušostrelecký šport.

 

 

V sobotu 6. 4. 2019 zakladateľ klubu Ing. Michal Velčík a člen klubu Roman Cahel, v obci Ladce pri Ilave otvorili strelnicu pre členov klubu, ale aj pre verejnosť. Strelnica sa nachádza v dominantnom prírodnom prostredí 3 km nad obcou Ladce, pri parkovisku na výstup na horu Butkov.

 

 

Ak by ste sa radi stali súčasťou nášho klubu ELÁN a mali by ste záujem aj o pravidelné tréningy lukostreľby, kontaktujete, prosím, nášho inštruktora Romana, ktorý vám poskytne informácie na telefónnom čísle: +421 904 999 799. (Na strelnici nie je signál, preto prípadne volajte aj na telefónne číslo: +421 948 183 818).

 

 

Nábor nových členov klubu Elán bude 28. 04. 2019 (nedeľa) o 10:00 hod. v lukostrelnici Ladce. Všetci, ktorí sa chcú stať členmi sú vítaní. Pre záujemcov je možné pripraviť aj individuálne kurzy, tréningy. Viac v priloženom letáku alebo na stránke www.lukostrelbaladce.sk.

 

Súbory na stiahnutie