Človek by nemal využívať rozum len na to, aby prežil.

Vyhrajte rekonštrukciu rodinného domu!

 

Pokiaľ bývate v tmavom a nezdravom dome, VELUX má pre vás riešenie. Pre svoj projekt RenovActive hľadá totiž rodinu, ktorá túži zdravo bývať vo svojom vlastnom dome. Prihláste svoj dom a vyhrajte ukážkovú rekonštrukciu. Čas máte do 20. júna 2017.

 

Líder na trhu so strešnými oknami, spoločnosť VELUX, už niekoľko rokov upozorňuje na to, že okrem minimalizácie spotreby energie v budovách, je dôležité brať ohľad aj na zdravé bývanie. Preto sa na Slovensku rozhodla zrealizovať projekt s názvom RenovActive. Na konkrétnom príklade chce ukázať množstvo benefitov, ktoré majiteľom prinesie kvalitná rekonštrukcia.

 

VELUX hľadá možno práve vás!

Spoločnosť hľadá typickú stavbu zo 70. rokov 20. storočia – tzv. štvorcový rodinný dom, ktorý by sa mal nachádzať v pôvodnom stave. Ide o jeden z najrozšírenejších typov domov, ktorý možno nájsť v akejkoľvek slovenskej obci. Firma však spolu s domom hľadá aj vhodnú rodinu, ktorá by sa mohla stať ambasádorom zdravého bývania v našej krajine. Obyvatelia domu by mali mať snahu žiť zdravo, energeticky úsporne a v rekonštrukcii by mali vidieť potenciál pre väčší a kvalitnejší životný priestor.

 

Prihlásiť sa môžete do 20. júna

Prihlasovanie prebieha do 20. júna 2017 na webovej podstránke spoločnosti VELUX – www.velux.sk/renovactive. Stačí vyplniť registračný formulár, priložiť fotografie aktuálneho stavu domu a napísať niekoľko viet o rodine, ktorá v dome žije. Na základe rozhodnutia odbornej poroty spoločnosť VELUX rozhodne o víťaznom dome a rodine.

 

Autori súťaže chcú, aby rekonštrukcia slúžila slovenským domácnostiam ako pozitívny príklad rekonštrukcie – s čím je však nevyhnutne spätá medializácia nehnuteľnosti a jej obyvateľov. Treba rátať s tým, že počas jedného roka od kolaudácie bude v objekte prebiehať monitoring energií, vody, vlhkosti, úrovne CO2 a iných fyzikálnych veličín. Po dohode s majiteľom bude počas uvedeného roka organizátor môcť prezentovať objekt primárne odbornej verejnosti počas návštev.

 

Viac informácií, ako aj kompletné súťažné podmienky nájdete na www.velux.sk/renovactive.

 

Súbory na stiahnutie