Niekedy ani netušíš ako málo môžeš urobiť pre niekoho, kto pre teba urobí mnohonásobne viac.

Oznamy obecného rozhlasu

 

Prečítajte si oznamy obecného rozhlasu z aktuálneho mesiaca. Oznamy z minulého mesiaca nájdete v časti Obecný rozhlas - archív. Smútočné oznámenia sú zverejnené tu.

 

Mesiac: august 2018

15. august

  • Vážení občania, zajtra a v najbližších dňoch budú pracovníci Slovenskej revíznej a servisnej spoločnosti vykonávať revízny a servisný audit plynových zariadení, na základe doručeného oznamu. Pracovník je riadne označený preukazom Slovenskej revíznej a servisnej spoločnosti. Objednanie revízie u Slovenskej revíznej a servisnej spoločnosti nie je povinné, rozhodujete sa Vy, či si ju dáte vykonať. 
  • Autobusová doprava Ing. NAĎO Beluša oznamuje záujemcom, že organizuje Púť do Medžugoria s možnosťou kúpania sa v mori na Makarskej Riviere v Chorvátsku. Púť sa organizuje v dňoch od 8. 9. do 15. 9. 2018. Odchod autobusu bude 7. 9. 2018 o 17:00 od kostola v Beluši. Návrat 16. 9. 2018 okolo 9. 00 hod. V Medžugorí je zabezpečené ubytovanie s polpenziou /raňajky a večere/. Cena púte bude 250 Eur, čo zahŕňa všetky poplatky, cestovné poistenie a ubytovanie s polpenziou, dopravu aj dopravu k moru a späť 5krát. Bližšie informácie a prihlasovanie záujemcov je do 20. 8. 2018 na tel. čísle 0905 222 200 u p. Naďa alebo u p. Juraja Košúta. príp. na mailovej adrese: autoskola.nado@gmail.com. V prípade záujmu nad 10 osôb z jednej farnosti Vás prídeme priviesť do Beluše i späť.

 

SMÚTOČNÉ OZNÁMENIA