Niekedy ani netušíš ako málo môžeš urobiť pre niekoho, kto pre teba urobí mnohonásobne viac.

Občania sa pýtajú, starosta odpovedá

Otázka:

"Dobrý deň, pán starosta. Chcem sa spýtať na zábradlie popri potoku. Naozaj sa v rozpočte nenájde časť financií určených práve na toto hnusné, ošúpané, špinavé zábradlie? Pred obchodom nový chodník, nové zábradlie, pred kostolom, nové zábradlie, nemyslíte si, že by bolo fajn, aj to staré dať aspo§ trošku doporiadku? Áno, určite zábradlie pred kostolom zariadil sponzor, možno aj pred obchodom, ale nezabúdame aj na staré veci, ktoré treba udržiavať. Nie je všetko len o kostole. Ďakujem." Občan 

 

Odpoveď:

"Dobrý deň,
 súhlasím s Vami, veľa vecí v našej obci je starých a ošarpaných a možno až hnusných ako spomínate. Veľa rokov sa o to obec nestarala a je potrebné ich dať do poriadku. Nie je však všetko len o kostole ako spomínate. Kostol a jeho okolie by malo byť pre nás príkladom toho, ako by to mohlo vyzerať v každom kúte našej obce. Bohužiaľ, nedá sa to urobiť naraz a je potrebné urobiť veci po poriadku, určitých priorít a aj vtedy, keď sa to dá.
        Obecné zastupiteľstvo má určitú predstavu prác, ktoré treba v našej obci urobiť a podľa toho nastavilo aj rozpočet. Preto ak máte pocit, že sa nerobí podľa vašich predstáv a myslíte si, že je niečo potrebné urobiť skôr ako to je naplánované, neváhajte prísť na zasadnutie Obecného zastupiteľstva a presvedčte poslancov  o tom, aby zmenili názor a nasmerovali finančné prostriedky tam, kde to považujete za potrebnejšie. Niektoré veci vidia ľudia možno lepšie ako my tu na úrade a preto budeme radi za každý podnet, ktorý od vás dostaneme.
S pozdravom Jaroslav Koyš." starosta


 

Svoje otázky, pripomienky, názory na starostu Ladiec môžete posielať prostredníctvom:

  • emailu:  starosta@ladce.sk
  • facebooku:  https://www.facebook.com/ObecLadce/
  • telefonicky:  042 - 46 28 233
  • pomocou formulára: http://www.ladce.sk/spytajte-sa-starostu/. Je úplne anonymný, pýtajte sa na čokoľvek! Polia "email", "meno", "telefón" sú nepovinné


V najbližšom možnom čase Vám odpovie starosta, alebo kompetentný pracovník na podstránke Otázky a odpovede, alebo osobne, či emailom (pokiaľ sa vaša otázka týka len súkromnej, alebo špecificky konkrétnej záležitosti).