Civilizácia je ako oheň. Dobrý služobník, ale zlý pán – čím viac ho rozvíjaš tým viac strácaš kontrolu.

Materské centrum Mimčo

Kto sme?
MC je dobrovoľné združenie občanov - najmä mamín s malými deťmi, otcov, starých rodičov, ... , ktorí sa sami podielajú na jeho fungovaní a podporujú ho. Inak povedané: čo si sami nezoženieme, to nemáme. MC poskytuje priestor pre deti na hranie, oddychový kútik pre mamy a rodinných opatrovateľov, kde si môžu dať kávičku alebo čaj. Ďalej ponúkame prednášky a besedy s odobrníkmi z rôznych oblastí, poradenstvo psychologické, sociálne, právne i ekonomické.
 

Kde nás nájdete?
V strednej budove materskej škôlky na poschodí.
Hviezdoslavova 2, Ladce 


 Sídlo a prevádzka
Materské centrum Mimčo Ladce
Hviezdoslavova 2
018 63 Ladce  


Kontakt
0940 877 690, mcmimco@gmail.com 
Štatutár MC: Ing. Mrvová Ivana, 0911 132 480,  ivka.mrvova@gmail.com 
Zástupca štatutára MC: Mgr. Adela Barošová, 0908 216 798, adel.barosova@gmail.com
 

Čo ponúkame

Ponúkame miesto na hranie, tvorenie, krúžky pre detičky od veku 6 mesiacov do 6 rokov. K dispozícií je množstvo hračiek, športových náradí, obrovský skákací hrad, šmýkaľky, guličkový bazén, veľká krytá terasa, vonkajšie detské ihrisko a samozrejme priestor pre prácu s detičkami. Samozrejmosťou je detská postieľka, stolička na kŕmenie, kuchynka a mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, detské aj dospelácke sociálne zariadenie so sprchou.

Novinkou tohto roku je keramická dielňa.

Kedy máme otvorené

Každú stredu od 9. do 12. hodiny. 


S kým spolupracujeme
Ďakujeme za podporu a pomoc predovšetkým podnikateľom v Ladcoch aj mimo Ladiec, obci Ladce vrátane poslancov a kultúrnej komisie a tiež ďakujeme za pomoc a podporu všetkým, ktorí nám akokoľvek pomáhajú, či už darovaním 2 % z daní, alebo účasťou na brigádach, pomocou pri získavaní grantov alebo iba milým slovom uznania našej práce pre deti a celú obec. Predovšetkým treba vzdať úctu a vďaku našim pani učiteľkám Monike a Martuške, pretože našim deťom venujú pravidelne svoj voľný čas a drobci sa na nich vždy veľmi tešia.